25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Tarnowskie Góry - śląskie

Regeneracja wtryskiwaczy w Tarnowskich Górach w województwie śląskim

Zapraszamy mieszkańców miasta Tarnowskie Góry do rozeznania się w ofercie naszej firmy. Bosch Service Pawlik od wielu lat trudni się naprawą układów wtryskowych Common Rail, a szczególnie w regeneracji wtryskiwaczy układów Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, naprawie pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat i Skoda, czy też regeneracji pompowtrysków samochodów ciężarowych a także pompy PLD firmy Bosch. W naszej specjalistycznej pracowni, każdy wtryskiwacz jest rozbierany, po czym czyszczony jest w myjkach ultradźwiękowych. Wszystkie uszczelnienia w konstrukcji wtryskiwacza są wymieniane na fabrycznie nowe, zapewniając maksymalną szczelność. Gniazdo wtryskiwacza jest dokładnie oglądane pod cyfrowym mikroskopem, a gdy jest ono zbyt mocno zużyte, zalecamy klientowi trzecią fazę regeneracji. Wtryskiwacze są składane według technologii producenta dla danego wtryskiwacza, po czym wykonywany jest pomiar dawki oraz jej korekcja. Wszystkie próby oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz trafia na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Nasza pracownia, na tak naprawione wtryskiwacze, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Polecamy mieszkańcom miasta Tarnowskie Góry wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Tarnowskie Góry - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Słoneczników 41
Kod pocztowy: 42-600 Tarnowskie Góry
Współrzędne GPS:
N 50° 26' 1.274'' E 18° 52' 3.334''

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.