25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Świętochłowice - śląskie

Regeneracja wtryskiwaczy w Świętochłowicach w województwie śląskim.

Witamy na stronie internetowej firmy Bosch Service Pawlik mieszkańców miasta Świętochłowice, a także okolicznych miejscowości. Nasza firma wykonuje profesjonalną naprawę wtryskiwaczy Common Rail takich firm, jak: Bosch, Delphi, Denso i Siemens, a także regenerację pompowtryskiwaczy znajdujących się w samochodach osobowych grupy VAG (Volkswagen, Audi, Seat i Skoda), pompowtrysków pojazdów ciężarowych oraz pomp PLD firmy Bosch. Wtryskiwacze w naszej pracowni są dokładnie czyszczone w myjkach ultradźwiękowych, uszczelnienia zostają zawsze wymienione na fabrycznie nowe, natomiast gniazdo wtryskiwacza jest dokładnie badane pod kątem uszkodzeń za pomocą cyfrowego mikroskopu. Jeżeli gniazdo wtrysku jest uszkodzone, zalecamy klientowi trzecią fazę regeneracji, w której wymieniane jest również wspomniane gniazdo. Wtryskiwacze są składane według technologii producenta dla danego wtryskiwacza, po czym wykonywany jest pomiar dawki oraz jej korekcja. Wszystkie naprawy, testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz trafia na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Nasza firma, na tak naprawione wtryskiwacze, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Zachęcamy klientów z miasta Świętochłowice do wysłania wymontowanych wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy kurierem po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Świętochłowice - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Pocztowa 12
Kod pocztowy:  41-500 Świętochłowice
Współrzędne GPS:
N 50° 17' 32.78'' E 18° 55' 13.659''

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.