25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Rybnik - śląskie

Regeneracja wtryskiwaczy w Rybniku w województwie śląskim

Regemeracja wtryskiwaczy Rybnik województwo śląskie
Regemeracja wtryskiwaczy Rybnik województwo śląskie

 

Pragniemy zaprosić mieszkańców Rybnika do skorzystania z oferty firmy Bosch Service Pawlik. Już od wielu lat, nasza firma zajmuje się naprawą układów wtryskowych Common Rail. Specjalizujemy się w regeneracji wtryskiwaczy układów Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, naprawą pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat i Skoda, regeneracją pompowtrysków samochodów ciężarowych a także pompy PLD firmy Bosch. Nasza pracownia, przypomina bardziej laboratorium, w którym każdy wtryskiwacz jest dokładnie odizolowany od zanieczyszczeń. Rozłożone części wtryskiwaczy wędrują do myjek ultradźwiękowych. Uszczelnienia zawarte w konstrukcji wtryskiwacza obowiązkowo zostają wymienione na fabrycznie nowe, co gwarantuje wysoką szczelność wtryskiwaczy. Przypuszczenia odnośnie uszkodzonego gniazda wtryskiwacza są rozwiewane lub potwierdzane po szczegółowych oględzinach gniazda pod cyfrowym mikroskopem. Wtryskiwacze są składane według technologii producenta dla danego wtryskiwacza, po czym wykonywany jest pomiar dawki oraz jej korekcja. Wszystkie naprawy, testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz trafia na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Nasza firma, na tak naprawione wtryskiwacze, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom miasta Rybnik wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Rybnik - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Władysława Broniewskiego 23
Kod pocztowy: 44-217 Rybnik
Współrzędne GPS:
N 50° 6' 8.112'' E 18° 31' 28.344''

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.