25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Ruda Śląska - śląskie

Regeneracja wtryskiwaczy w Rudzie Śląskiej w województwie śląskim

Regeneracja wtryskiwaczy Ruda Śląska województwo śląskie
Regeneracja wtryskiwaczy Ruda Śląska województwo śląskie

 

Zachęcamy mieszkańców Rudy Śląskiej do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Bosch Service Pawlik od wielu lat trudni się rzetelną i profesjonalną regeneracją wtryskiwaczy Common Rail takich firm, jak: Bosch, Delphi, Denso i Siemens, a także w regeneracji pompowtryskiwaczy znajdujących się w samochodach osobowych grupy VAG (Volkswagen, Audi, Seat i Skoda), pompowtrysków pojazdów ciężarowych oraz pomp PLD firmy Bosch. W naszej specjalistycznej pracowni, wtryskiwacze są rozbierane, a następnie czyszczone są w myjkach ultradźwiękowych. Wszystkie uszczelnienia oraz końcówka wtrysku zostają wymienione na fabrycznie nowe. W przypadku, gdy zachodzi podejrzenie uszkodzenia gniazda wtryskiwacza, poddawany jest on szczegółowemu badaniu pod mikroskopem cyfrowym. Gdy gniazdo wtryskiwacza okazuje się być uszkodzone, zalecamy naszym klientom regenerację trzeciej fazy, gdzie wymianie podlega również gniazdo wtryskiwacza na nowe, co w efekcie oznacza oddanie klientowi nowego wtryskiwacza w starej obudowie.. Wszystkie naprawy, testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Wtryskiwacz trafia także na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Nasza firma, na tak zregenerowane wtryskiwacze, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom miasta Ruda Śląska wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Ruda Śląska - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Dąbrowskiego 8
Kod pocztowy: 41-700 Ruda Śląska
Współrzędne GPS:
N 50° 16' 16.62'' E 18° 52' 3.96''

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.