25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Piekary Śląskie - śląskie

Regeneracja wtryskiwaczy w Piekarach Śląskich w województwie śląskim.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta Piekary Śląskie oraz okolicznych miejscowości do zaznajomienia się z ofertą firmy Bosch Service Pawlik. Od wielu lat zajmujemy się profesjonalną oraz rzetelną regeneracją wtryskiwaczy Common Rail takich marek, jak: Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens. Nasza specjalistyczna pracownia zajmuje się również naprawą pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat, Skoda oraz naprawą pompowtrysków pojazdów ciężarowych i pompy PLD firmy Bosch. Każdy wtryskiwacz jest na początku rozbierany na części pierwsze, które zostają wyczyszczone w myjkach ultradźwiękowych. Gniazdo wtryskiwacza wraz z końcówką wtrysku są szczegółowo badane pod cyfrowym mikroskopem. Gdy zachodzi potrzeba wymiany gniazda wtryskiwacza, zalecamy naszym klientom trzecią fazę regeneracji. Wszystkie wtryskiwacze składane są według technologii producenta danego wtryskiwacza, wyłącznie na oryginalnych częściach. Wszystkie naprawy, testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz trafia na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam z czystym sumieniem udzielić na tak zregenerowane wtryskiwacze 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom miasta Piekary Śląskie wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Po więcej informacji dotyczących adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, odsyłamy Państwa do zakładki „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Piekary Śląskie - śląskie

 

Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Osiedle Andaluzja 9
Kod pocztowy: 41-940 Piekary Śląskie
Współrzędne GPS:
N 50° 22' 2.212'' E 18° 58' 50.615''

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.