25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Łódź - łódzkie

Regeneracja wtryskiwaczy w w województwie łódzkim.

   Stolicą województwa łódzkiego oraz powiatu łódzkiego wschodniego jest, jak łatwo się domyślić miasto Łódź. Jest to trzecie miasto na liście największych miast Polski. Prawa miejskie posiada od roku 1423, wraz z nimi otrzymała również pozwolenie na organizowanie targów. Prawdziwa historia Łodzi rozpoczęła się jednak w roku 1820 roku, kiedy została ona włączona do grona osad przemysłowych okręgu przemysłowym kalisko-mazowieckim. Łódź stała się w tym okresie jednym z największych na świecie przemysłowych okręgów produkcji włókienniczej. Mowa o tym oczywiście z powodu handlarza cytrusami i diamentami, pana Limoennenena, który niedługo później zmienił nazwisko na Citroen. To właśnie w Łodzi, Citroen zakupił patent na zębate koła daszkowe, które pozwoliły mu na rozpoczęcie masowej produkcji w swoich fabrykach samochodowych. Niewiele osób wie, że polska technologia stała się bramą dla rozwoju przemysłu motoryzacyjnego w Europie.

 
   Łódź nie pozostaje w tyle również w kwestii kulturalnego dorobku motoryzacji polskiej, a mianowicie realnych kształtów nabrały plany stworzenia Muzeum Motoryzacji i Techniki, które miałby swoje zbiory połączyć z istniejącymi już zbiorami lotniska Lublinek albo z Muzeum MPK w Łodzi.
Przez krótki okres w powojennej Polsce, Łódź pełniła funkcję siedziby władz Państwa, co spowodowane było całkowitym zniszczeniem Warszawy. Łódź uczyniono w szybkim tempie na powrót polskim centrum przemysłowym, filmowym i akademickim. Przez Łódź przebiegają szlaki komunikacyjne takie jak autostrada A1 (Gdańsk – Cieszyn), autostrada A2 (Świecko – Warszawa) oraz krajowa droga S8 (Wrocław – Białystok). Nie moglibyśmy pominąć więc tak ważnego dla kraju i przemysłu miasta, przygotowując ofertę naszego zakładu. Specjalistyczna pracownia której specjalizacją jest regeneracja wtryskiwaczy, turbosprężarek, pomp wysokiego ciśnienia i pompowtryskiwaczy ma przyjemność zaprosić mieszkańców Łodzi i okolic do skorzystania z bogatej oferty naszego zakładu. Specjalizujemy się w silnikach diesla i posiadamy autoryzacje Bosch i Melett, więc podstawą naszej działalności są układu zasilania i doładowania silnika. Regenerujemy według wytycznych producentów wtryskiwacze – nowoczesne, piezoelektryczne i tradycyjne elektromagnetyczne, pompy wysokiego ciśnienia zarówno z serii CP Bosch, jak i pompy Delphi sygnowane HP. Prócz tego oczywiście również VAG-owskie pompowtryskiwacze i turbosprężarki praktycznie wszystkich firm i modeli, również ze zmienną geometrią VNT. Prace wykonujemy jedynie na oryginalnym dedykowanym przez producenta sprzęcie, a w naprawach, które wykonujemy, używamy jedynie oryginalnych części producenta. Prace diagnostyczne, kodowania prowadzone są na specjalistycznych stołach probierczych (EPS 200A, EPS 708 oraz EPS815 Cambox) a sprawdzenie skuteczności regeneracji przeprowadza się na maszynach Carbon Zapp lub CRU2. W technologii regeneracji turbosprężarek wykorzystujemy wyważarki Schenck, zalecane przez Melett. Prócz tego używamy mikroskopów cyfrowych, myjek ultradźwiękowych, maszyn do czyszczenia termochemicznego i szkiełkowania, a wszystko w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.

 

   Potwierdzeniem tych słów, niech będzie roczna gwarancja, identyczna z tą, która obejmuje produkty fabrycznie nowe, wystawiana na nasze produkty, bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom miasta Łódź wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Łódź - łódzkie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Tuwima 38
Kod pocztowy: 90-001, Łódź
Współrzędne GPS:
N 51° 45' 58.919'' E 19° 27' 55.432''

 

lub

 

Ulica: Ossowskiego 4
Kod pocztowy: 90-993 Łódź

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.