25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Jaworzno - śląskie

Regeneracja wtryskiwaczy w Jaworznie w województwie śląskim

Regeneracja wtryskiwaczy Jaworzno województwo śląskie
Regeneracja wtryskiwaczy Jaworzno województwo śląskie

 

Zapraszamy klientów z Jaworzna do zapoznania się z ofertą firmy Bosch Service Pawlik. Już od wielu lat zajmujemy się naprawą układów wtryskowych Common Rail. Nasza firma w szczególności zajmuje się w regeneracji wtryskiwaczy układów Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, naprawą pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat i Skoda, naprawą pompowtrysków samochodów ciężarowych a także pompy PLD firmy Bosch. W naszej specjalistycznej pracowni, wtryskiwacze są rozkładane na części, po czym czyszczone są one w myjkach ultradźwiękowych. Zużyte uszczelnienia są wymieniane na fabrycznie nowe, uzyskując tym samym maksymalną szczelność. W przypadku, gdy zachodzi podejrzenie zniszczonego gniazda wtryskiwacza, poddawany jest on dogłębnemu sprawdzeniu pod mikroskopem cyfrowym. Gdy gniazdo wtryskiwacza okazuje się być uszkodzone, zalecamy naszym klientom regenerację trzeciej fazy, gdzie wymianie podlega również gniazdo wtryskiwacza na fabrycznie nowe oraz oryginalne. Wtryskiwacze są składane w oparciu o technologię producenta dla konkretnego wtryskiwacza, po czym wykonywany jest pomiar dawki oraz jej korekcja. Nasi eksperci w procesie naprawy wtryskiwacza, korzystają z certyfikowanych, profesjonalnych urządzeń EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox oraz Diesel Tech i CRU2, na których wtryskiwacz sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia. Nasza firma, na tak naprawione wtryskiwacze, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom miasta Jaworzno wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Jaworzno - śląskie

 

Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Pocztowa 9A
Kod pocztowy: 43-600 Jaworzno
Współrzędne GPS:
N 50° 12' 5.869'' E 19° 16' 34.142''

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.