25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Jastrzębie Zdrój - śląskie

Regeneracja wtryskiwaczy w Jastrzębiu-Zdroju w województwie śląskim

Regeneracja wtryskiwaczy Jastrzębie-Zdrój województwo śląskie
Regeneracja wtryskiwaczy Jastrzębie-Zdrój województwo śląskie

 

Zachęcamy mieszkańców miasta Jastrzębie Zdrój, a także okolicznych miejscowości do skorzystania z usług świadczonych przez firmę Bosch Service Pawlik. Nasza pracownia specjalizuje się w naprawie wtryskiwaczy Common Rail takich firm, jak: Bosch, Delphi, Denso i Siemens, a także w naprawie pompowtryskiwaczy znajdujących się w samochodach osobowych grupy VAG (Volkswagen, Audi, Seat i Skoda), pompowtrysków pojazdów ciężarowych oraz pomp PLD firmy Bosch. Każdy wtryskiwacz przechodzi bardzo szczegółową weryfikacje oraz czyszczenie w myjce ultradźwiękowej. Wszystkie uszczelnienia wtryskiwacza są wymieniane na fabrycznie nowe, gwarantując tym samym całkowitą szczelność. Gniazdo wtryskiwacza jest szczegółowo badane pod cyfrowym mikroskopem. W przypadku jego uszkodzenia, zalecamy klientom trzecią fazę regeneracji, która obejmuje wymianę gniazda wtrysku. Wtryskiwacze są składane według technologii producenta dla danego wtryskiwacza, po czym wykonywany jest pomiar dawki oraz jej korekcja. Wszystkie naprawy, testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Wtryskiwacz jest sprawdzany pod kątem jakości rozpylenia końcówki na urządzeniu Zapp Diesel Tech lub CRU2. Nasza firma, na tak naprawione wtryskiwacze, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom miasta Jastrzębie Zdrój wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Jastrzębie Zdrój - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Łowicka 2
Kod pocztowy: 44-268 Jastrzębie-Zdrój
Współrzędne GPS:
N 49° 56' 48.889'' E 18° 36' 0.886''

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.