25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Imielin - śląskie

Regeneracja wtryskiwaczy w Imielinie w województwie śląskim.

Serdecznie zapraszamy klientów z miejscowości Imielin oraz okolic do zapoznania się z ofertą naszej pracowni. Firma Bosch Service Pawlik już od wielu lat zajmuje się naprawą układów wtryskowych Common Rail. Nasza firma trudni się w regeneracji wtryskiwaczy układów Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, naprawą pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat i Skoda, regeneracją pompowtrysków samochodów ciężarowych a także pompy PLD firmy Bosch. W naszej specjalistycznej pracowni, wtryskiwacze są rozbierane, po czym czyszczone są w myjkach ultradźwiękowych. Zużyte uszczelnienia wraz z końcówką wtrysku są wymieniane na fabrycznie nowe. Nasza firma oferuje również trzecią fazę regeneracji wtryskiwaczy, co zalecamy klientom gdy ich wtryskiwacze mają uszkodzone gniazda wtrysku. Wszystkie naprawy, testy oraz korekty przeprowadzane są na nowoczesnych i zaawansowanych urządzeniach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox firmy Bosch. Oprócz tego, nasi pracownicy korzystają z urządzenia Zapp Diesel Tech oraz CRU2, na których wtryskiwacz testowany jest pod kątem jakości rozpylenia. Na tak naprawione wtryski, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom miasta Imielin wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Imielin - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Imielińska 83
Kod pocztowy: 41-407 Imielin
Współrzędne GPS:
N 50° 8' 46.824'' E 19° 11' 9.485''

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.