25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Gliwice - śląskie

Regeneracja wtryskiwaczy w Gliwicach w województwie śląskim

Regeneracja wtryskiwaczy Gliwice województwo śląskie
Regeneracja wtryskiwaczy Gliwice województwo śląskie

 

Zapraszamy klientów z Gliwic oraz okolic do zapoznania się ofertą firmy Bosch Service Pawlik, która od wielu lat zajmuje się profesjonalną naprawą wtryskiwaczy Common Rail takich marek, jak: Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens. Wszystkie wtryskiwacze są naprawiane wyłącznie przy zastosowaniu profesjonalnych urządzeń oraz nowych, oryginalnych częściach. Nasza specjalistyczna pracownia zajmuje się także regeneracją pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat, Skoda oraz naprawą pompowtrysków samochodów ciężarowych i pompy PLD firmy Bosch. Wszystkie wtryskiwacze obowiązkowo są czyszczone w myjkach ultradźwiękowych, mają wymieniane uszczelnienia oraz końcówkę wtrysku. Zdarzają się sytuacje, gdy gniazdo wtryskiwacza jest mocno uszkodzone, dlatego mocno zalecamy klientowi trzecią fazę regeneracji, która obejmuje jego wymianę. Wszystkie naprawy, testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz trafia na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam z czystym sumieniem udzielić na tak zregenerowane wtryskiwacze 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom miasta Gliwice wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Gliwice - śląskie

 

Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Bohaterów Getta Warszawskiego 14
Kod pocztowy: 44-100 Gliwice
Współrzędne GPS:
N 50° 18' 15.873'' E 19° 6' 4.369''

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.