25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Bytom - śląskie

Regeneracja wtryskiwaczy w Bytomiu w województwie śląskim

Regeneracja wtryskiwaczy Bytom województwo śląskie
Regeneracja wtryskiwaczy Bytom województwo śląskie

 

Witamy na naszej stronie internetowej klientów z miasta Bytom, a także okolicznych miejscowości. Firma Bosch Service Pawlik zajmuje się naprawą wtryskiwaczy Common Rail takich firm, jak: Bosch, Delphi, Denso i Siemens, a także w regeneracji pompowtryskiwaczy znajdujących się w samochodach osobowych grupy VAG (Volkswagen, Audi, Seat i Skoda), pompowtrysków pojazdów ciężarowych oraz pomp PLD firmy Bosch. W naszej specjalistycznej pracowni, wszystkie wtryskiwacze są dokładnie czyszczone w myjkach ultradźwiękowych, a ich uszczelnienie wraz z końcówką wtrysku są wymieniane na oryginalne nowe. Oferujemy Państwu także trzecią fazę regeneracji, która dodatkowo obejmuję wymianę gniazda wtryskiwacza. W praktyce otrzymują wtedy Państwo nowy wtryskiwacz w starej obudowie. Wtryskiwacze są składane według technologii producenta dla danego wtryskiwacza, po czym wykonywany jest pomiar dawki oraz jej korekta. Wszystkie naprawy, testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych urządzeniach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Po dokonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz montowany jest na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Nasza firma, na tak naprawione wtryskiwacze, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom miasta Bytom wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Bytom - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Łużycka 12
Kod pocztowy: 41-900 Bytom
Współrzędne GPS:
N 50° 21' 8.932'' E 18° 53' 54.668''

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.