25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Bielsko-Biała - śląskie

Regeneracja wtryskiwaczy w Bielsku-Białej w województwie śląskim

Regeneracja wtryskiwaczy Bielsko-Biała województwo śląskie
Regeneracja wtryskiwaczy Bielsko-Biała województwo śląskie

 

Zapraszamy klientów z Bielsko-Białej do zaznajomienia się z ofertą naszej pracowni. Firma Bosch Service Pawlik trudni się od wielu lat naprawą układów wtryskowych Common Rail. Nasza firma specjalizuje się w regeneracji wtryskiwaczy układów Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, naprawą pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat i Skoda, regeneracją pompowtrysków pojazdów ciężarowych a także pompy PLD firmy Bosch. W naszej specjalistycznej pracowni, wtryskiwacze są demontowane na części pierwsze, po czym czyszczone są w myjkach ultradźwiękowych. Wszystkie uszczelnienia są wymieniane na fabrycznie nowe, co gwarantuje wysoką szczelność wtryskiwacza. Gniazda wtryskiwacza są szczegółowo badane pod cyfrowym mikroskopem. Gdy gniazdo jest wyraźnie uszkodzone, zalecamy naszym klientom trzecią fazę regeneracji wtryskiwacza. Wtryskiwacze są składane według technologii producenta dla danego wtryskiwacza, wyłącznie na oryginalnych, nowych częściach. Wszystkie naprawy, testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox firmy Bosch. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz trafia na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Nasza firma, na tak naprawione wtryski, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom miasta Bielsko-Biała wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Bielsko-Biała - śląskie

 

Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Dworcowa 29
Kod pocztowy: 43-300 Bielsko-Biała
Współrzędne GPS:
N 50° 18' 15.873'' E 19° 6' 4.369''

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.