specjalistyczna pracownia

regeneracji, naprawy wtryskiwaczy i pomp common rail

REGENERACJA POMPOWTRYSKIWACZY RZESZÓW | Specjalizacja Bosch

NAPRAWA POMPOWTRYSKIWACZY RZESZÓW | Specjalizacja – regeneracja pompowtrysków Bosch w Rzeszowie (vw, audi, seat, skoda, ford)

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego kanału
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Rzeszów jest miastem królewskim pochodzącym z XI wieku i zarazem stolicą województwa podkarpackiego oraz miastem centralnym aglomeracji rzeszowskiej i Rzeszowskiego Obszaru Metropolitarnego, jest to także miasto silnie rozwijające się i oparte o transport drogowy.

Miasto Królewskie Rzeszów ulokowane zostało na obszarze wykorzystywanym do osadnictwa już w neolicie, jednak prawa miejskie i przywilej lokacyjny uzyskało od Kazimierza III Wielkiego w dniu 19 stycznia 1354 roku. Rzeszów znajduje się na granicy Kotliny Sandomierskiej i Pogórza Środkowobeskidzkiego, nad rzeką Wisłokiem, Strugiem, Mikośką, Młynówką, Czekajem, Paryją i kilkoma innymi ciekami wodnymi. W 1973 roku na terenie miasta utworzony został Zbiornik Rzeszowski, którego pierwotnym celem było pełnienie funkcji retencyjnej oraz rekreacyjnej, zaś obecnie nad zbiornikiem znajduje się rezerwat przyrody Lisia Góra. Miasto królewskie Rzeszów obejmuje powierzchnię 116,32 kilometrów kwadratowych, na którym żyje 186 770 mieszkańców, co daje gęstość zaludnienia około 1606os./km2.

W Rzeszowie funkcjonuje 10 parków i ogrodów miejskich, Filharmonia Podkarpacka imienia Artura Malawskiego, 8 teatrów, 7 kin i 11 muzeów, miasto jest także gospodarzem dużej ilości festiwali i wydarzeń kulturalnych. Rzeszów rozwija się głównie w kierunku przemysłu lotniczego, farmaceutycznego i branży IT, prężnie działają tu przedsiębiorstwa z gałęzi spożywczej. Na terenie miasta znajduje się Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny, Specjalna Strefa Ekonomiczna Rzeszów-Dworzysko oraz kilka mniejszych Specjalnych Stref Ekonomicznych, na obszarze, których znaleźć można zakłady oraz siedziby przedsiębiorstw z wielu dziedzin przemysłowych, należących do takich firm jak Zelmer SA, Pratt & Whitney Rzeszów, Asseco Poland, Alima Gerber SA, Sanofi-Aventis, Borg Warner, czy MTU Aero Engines.

Rzeszów stanowi także jeden z największych w Polsce ośrodków naukowo-edukacyjnych, średnio na 1000 mieszkańców przypada 262 studentów, co jest najwyższą tego typu wartością w kraju. Działają tu duże uczelnie państwowe takie jak Uniwersytet Rzeszowski czy Politechnika Rzeszowska, a także największa niepubliczna uczelnia w województwie, czyli Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, prócz nich znaleźć można Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie, Wyższą Szkołę Inżynieryjno-Ekonomiczną z siedzibą w Rzeszowie czy Wyższą Szkołę Prawa i Administracji Rzeszów-Przemyśl. Oprócz uczelni wyższych w Rzeszowie funkcjonuje Instytut Ochrony Roślin oraz rzeszowski oddział Polskiej Agencji Kosmicznej.

Rzeszów jest ważnym węzłem komunikacyjnym, przez jego obszar biegnie droga ekspresowa S19 oraz autostrada A4, miasto posiada także międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka, z drugim co do długości wynoszącej 3200 metrów pasem startowym w Polsce oraz Ośrodkiem Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej, który posiada 900m pas asfaltowo-betonowy na własny użytek. Miasto stanowi ważny dla całego kraju ośrodek naukowo-przemysłowy, w którym co dnia pojawiają się samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe wyposażone w silniki wysokoprężne, zasilane pompowtryskiwaczami.

Dzięki pompowtryskiwaczom BOSCH pojazdy przemieszczające się po Rzeszowie spalają mniej oleju napędowego i posiadają wyraźnie wyższe osiągi, pozwalające na płynniejszy transport większych ładunków, rzadziej wymagają także ingerencji mechanika w układ zasilania, co przekłada się na zmniejszenie kosztów eksploatacji. Z wykorzystaniem pompowtryskiwaczy wiążą się jednak pewne problemy, takie jak skomplikowanie konstrukcji głowicy silnika, twarda i głośna praca zasilanej nimi jednostki napędowej oraz cena fabrycznie nowych urządzeń, nie raz przekraczająca wartość rynkową danego silnika, czasem nawet pojazdu. Jeżeli chcemy uniknąć tak wysokich kosztów serwisu, w przypadku, gdy uszkodzeniu ulegnie którykolwiek z pompowtryskiwaczy powinniśmy rozważyć opcję oddania go do profesjonalnego zakładu Bosch Diesel Service Pawlik zajmującego się regeneracją tych urządzeń, w którym jego parametry doprowadzone zostaną do poziomu fabrycznego. To samo dotyczy pomp i wtryskiwaczy Common Rail Bosch i pompek PLD.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

telefon: 601 856-277

ul. KEN 20
37-450 Stalowa Wola
województwo podkarpackie

pompy common rail

Roczna gwarancja
bez limitu kilometrów