25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Posądza

Regeneracja wtryskiwaczy w Posądzy w województwie małopolskim.

Witamy na naszej stronie internetowej mieszkańców Posądzy a także okolicznych miejscowości. Nasza firma to Bosch Service Pawlik, ulokowana w Stalowej Woli na podkarpaciu. Od wielu lat zajmujemy się profesjonalną regeneracją wtrysków Common Rail takich marek, jak: Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens. Nasza specjalistyczna pracownia zajmuje się także regeneracją pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat, Skoda oraz naprawą pompowtrysków pojazdów ciężarowych i pomp PLD firmy Bosch. Każdy wtryskiwacz jest rozbierany na części, które zostają wyczyszczone w myjkach ultradźwiękowych. Zużyte uszczelnienia są wymieniane na wyłącznie oryginalne nowe. W przypadku podejrzenia uszkodzenia gniazda wtryskiwacza, jest ono dogłębnie sprawdzane pod cyfrowym mikroskopem. Wszystkie wtryskiwacze składane są według technologii producenta dla danego wtryskiwacza, wyłącznie na oryginalnych częściach. Wszystkie naprawy, testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i specjalistycznych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz trafia na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam z czystym sumieniem udzielić na tak zregenerowane wtryskiwacze 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom wsi Posądza wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Posądza - małopolskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Brzezie 32
Kod pocztowy: 97-420 Brzezie
Współrzędne GPS:
49°59'07.9"N 20°14'04.2"E

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.