specjalistyczna pracownia

regeneracji, naprawy wtryskiwaczy i pomp common rail

NAPRAWA POMPOWTRYSKIWACZY WARSZAWA | Pracownia Bosch

REGENERACJA POMPOWTRYSKIWACZY WARSZAWA | Pracownia Bosch – regenerujemy pompowtryski w Warszawie

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego kanału
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Warszawa jest piętnastym pod względem liczby ludności w Europie i zarazem największym miastem w Polsce, jest także stolicą tego kraju oraz ważnym węzłem komunikacyjnym, przez który codziennie przejeżdża wiele samochodów zasilanych pompowtryskiwaczami.

Miejscowość powstała w drugiej połowie XIII wieku z polecenia księcia płockiego Bolesława II mazowieckiego, na Nizinie Środkowomazowieckiej, nad Wisłą w centralnym odcinku jej biegu. W 1323 roku Warszawa uzyskała prawa miejskie, stając się także siedzibą książąt mazowieckich, by w 1413 roku stać się stolicą Księstwa Mazowieckiego, anektowanego przez Koronę Królestwa Polskiego w roku 1526. Aktualnie do Warszawy należy miano największego miasta w Polsce, zajmującego obszar 517,22 kilometrów kwadratowych, na którym żyje około 1 735 440 mieszkańców. Jest to także miasto stołeczne Rzeczypospolitej i ważny ośrodek naukowy, kulturowy, przemysłowy, medyczny oraz usługowy, zaś lokalizacja miasta i jego wysoko rozwinięta infrastruktura komunikacyjna sprawia, że Warszawa jest też ważnym dla tranzytu międzynarodowego węzłem komunikacyjnym.

W Warszawie zainwestowały takie firmy jak ArcelorMittal, Wedel czy Procter & Gamble, swoje siedziby posiada Wytwórnia Papierów Wartościowych i Polfa Tarchomin, a także 1/12 wszystkich przedsiębiorstw, które zarejestrowały swoją działalność w Polsce. Przez miasto przebiegają drogi ekspresowe S2, S8 i S79, drogi o znaczeniu państwowym DK2, DK7, DK8, DK17, DK61, DK79 oraz 14 tras o znaczeniu wojewódzkim: DW580, DW629, DW631, DW633, DW634, DW637, DW638, DW706, DW711, DW717, DW719, DW724, DW801 i DW898, miasto posiada także dwa duże lotniska o znaczeniu międzynarodowym: Lotnisko Chopina Warszawa-Okęcie oraz port lotniczy Warszawa-Modlin. Ponadto w Warszawie zlokalizowany jest duży węzeł kolejowy, obejmujący aż 8 linii dalekobieżnych. Dzięki swoim rozmiarom oraz wysoce rozbudowanej infrastrukturze zagęszczenie pojazdów samochodowych jeżdżących po ulicach Warszawy jest bardzo wysokie, co przekłada się także na dużą ilość samochodów z silnikami zasilanymi przez pompowtryskiwacze, będące jednym z popularniejszych rozwiązań bezpośredniego wtrysku do jednostek wysokoprężnych.

Pompowtryskiwacze Bosch są powszechnie użytkowane w pojazdach rodzinnych, flotowych, dostawczych i ciężarowych ze względu na ich nieocenione zalety, takie jak niższe niż w przypadku innych układów spalanie czy trwałość, dzięki której system PD dużo rzadziej wymaga serwisu. Ten, gdy zajdzie konieczność jego przeprowadzenia, może się okazać dosyć kosztowną czynnością, w przypadku starszych pojazdów z PD nie raz równą ich rynkowej wartości, ponieważ fabrycznie nowe pompowtryskiwacze Boscha są bardzo drogie. Tu naprzeciw potrzebom użytkowników z mniej zasobnymi portfelami wychodzą zakłady Bosch Diesel Service Pawlik zajmujące się profesjonalnym przeprowadzaniem regeneracji, naprawy pompowtryskiwaczy, która w niektórych przypadkach potrafi obniżyć koszty i cenę naprawy nawet o kilka tysięcy złotych bez narażania klienta na perspektywę konieczności ponowienia serwisu zasilania w niedalekiej przyszłości.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

telefon: 601 856-277

ul. KEN 20
37-450 Stalowa Wola
województwo podkarpackie

pompy common rail

Roczna gwarancja
bez limitu kilometrów