25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Kruszwica

Regeneracja wtryskiwaczy w Kruszwicy w województwie kujawsko-pomorskim

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Kruszwicy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Bosch Service Pawlik. Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Kruszwica - kujawsko-pomorskie. Nasza pracownia zajmuje się profesjonalną naprawą wtryskiwaczy firmy Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens. Zajmujemy się również regeneracją pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat, Skoda i naprawą pompowtrysków samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. W ofercie naszej pracowni znajduje się także regeneracja turbosprężarek (Garrett, IHI, KKK, Holset, Borg Warner). Otrzymany wtryskiwacz lub pompowtryskiwacz zawsze jest rozbierany na części, które następnie są weryfikowane oraz czyszczone za pomocą myjek ultradźwiękowych. Nasi specjaliści pracują na profesjonalnych urządzeniach firmy Bosch: EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Oprócz tego, każdy wtryskiwacz jest badany pod kątem jakości rozpylenia końcówki na urządzeniu Zapp Diesel Tech lub CRU2. Na tak zregenerowane wtryskiwacze oraz pompowtryskiwacze, z czystym sumieniem możemy udzielić Państwu 12 miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Zalecamy klientom z Ciechocinka wysłanie zdemontowanych wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy kurierem. Wszelkie informacje odnośnie adresu jak i kontaktu z nami, znajdą Państwo w zakładce Kontakt na naszej stronie internetowej.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Niepodległości 33
Kod pocztowy: 88-150 Kruszwica
Współrzędne GPS:
N 52° 40' 37.516'' E 18° 19' 2.866''

lub

Poczta Polska
Ulica: Kujawska 9
Kod pocztowy: 88-150 Kruszwica

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.