25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Janów Lubelski

Regeneracja wtryskiwaczy w Janowie Lubelskim w województwie lubelskim.

Witamy na stronie internetowej naszej firmy Bosch Service Pawlik wszystkich mieszkańców miasta Janów Lubelski oraz okolicznych miejscowości. Pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą naszej specjalistycznej pracowni, zajmującej się już od wielu lat naprawą układów wtryskowych Common Rail. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej regeneracji wtryskiwaczy układów Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, naprawą pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat i Skoda, regeneracją pompowtrysków pojazdów ciężarowych a także pompy PLD firmy Bosch. Wszystkie wtryskiwacze oraz pompowtryskiwacze są rozbierane, po czym czyszczone są w myjkach ultradźwiękowych. Wszelkie uszczelnienia zawarte w budowie wtryskiwacza oraz pompowtrysków, są wymieniane na fabrycznie nowe. W przypadku, gdy zachodzi podejrzenie zniszczonego gniazda wtryskiwacza, poddawany jest on dogłębnemu sprawdzeniu pod mikroskopem cyfrowym. Uszkodzone gniazdo wtryskiwacza, w ramach trzeciej fazy regeneracji, jest wymieniane na oryginalne nowe. Wtryskiwacze oraz pompowtryskiwacze są składane według technologii producenta dla danego wtryskiwacza, po czym wykonywany jest pomiar dawki oraz jej korekcja. Wszystkie naprawy, testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz trafia na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Nasza pracownia, na tak naprawione wtryskiwacze i pompowtryskiwacze, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Zalecamy klientom z miasta Janów Lubelski wysłanie wtryskiwaczy lub pompowtryskiwaczy do naszej pracowni kurierem po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Po więcej informacji dotyczących adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Janów Lubelski - lubelskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Jana Zamoyskiego 39
Kod pocztowy: 23-300 Janów Lubelski
Współrzędne GPS:
N 50° 42' 18.217'' E 22° 24' 48.466''

 

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.