25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Racibórz

Regeneracja wtryskiwaczy w Raciborzu w województwie śląskim.

Zapraszamy wszystkich raciborzan oraz mieszkańców okolicy Raciborza do zapoznania się i skorzystania z wyjątkowych usług świadczonych przez naszą firmę. Od 20 lat pracujemy z silnikami diesla, zajmując się zarówno obsługą pojazdów, jak i osprzętu samego silnika. Specjalizujemy się w regeneracji układów zasilania silnika wysokoprężnego, w tym wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp będących siłą napędową układu — pompy wysokiego ciśnienia Common Rail oraz jednostkowych pomp PLD. Regenerujemy, czyli przywracamy fabryczne osiągi, za pomocą najnowocześniejszego dostępnego sprzętu, specjalistycznych dedykowanych przez producenta stołów probierczych EPS (205, 708 oraz 815 z przystawką Cambox dedykowaną do pompowtryskiwaczy), stacji diagnostycznych, które pozwalają na precyzyjne określenie dawek i jakości wtrysku oraz oczywiście precyzyjne cyfrowe urządzenia pomiarowe i analityczne. Połączenie zaplecza technologicznego z doświadczonymi pracownikami w naszej kadrze sprawia, że jakość wykonywanych przez nas regeneracji jest porównywalna z tą, jaką osiąga się podczas regeneracji fabrycznej. Jesteśmy pewni swoich umiejętności i możliwości, a jeśli dodać do tego wykorzystanie jedynie oryginalnych części, jasnym staje się, dlaczego z taką przyjemnością wystawiamy roczną gwarancję na wszystkie opuszczające nasz zakład zregenerowane urządzenia. Ponieważ współpracujemy z kurierami, nasz zasięg obejmuje całą Polskę, a zadowolonych z naszej pracy Klientów można spotkać w większości miast Polski. Zachęcamy mieszkańców miasta Racibórz do kontaktu, wszystkie dane znajdują się w zakładce o tej samej nazwie.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Racibórz - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Pocztowa 14
Kod pocztowy:  47-400 Racibórz

Współrzędne GPS:
N 50° 18' 15.873'' E 19° 6' 4.369''

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.