25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Aleksandrów Łódzki

Regeneracja wtryskiwaczy w Aleksandrowie Łódzkim w województwie łódzkim.

Witamy na stronie internetowej firmy Bosch Service Pawlik, mieszkańców Aleksandrowa Łódzkiego oraz okolic. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej pracowni, która od wielu lat zajmuje się naprawą wtryskiwaczy Common Rail takich firm, jak: Bosch, Delphi, Denso i Siemens, a także regeneracją pompowtryskiwaczy znajdujących się w samochodach osobowych grupy VAG (Volkswagen, Audi, Seat i Skoda), pompowtrysków pojazdów ciężarowych oraz pomp PLD firmy Bosch. W naszej specjalistycznej pracowni, wszystkie wtryskiwacze i pompowtryskiwacze są rozbierane, po czym czyszczone są w myjkach ultradźwiękowych. Wszelkie uszczelnienia w konstrukcji wtryskiwacza są wymieniane na fabrycznie nowe, zapewniając tym samym wysoką szczelność. Gniazdo wtryskiwacza jest badane pod cyfrowym mikroskopem, a gdy jest ono uszkodzone, zalecamy klientom jego wymianę na nowe, w ramach trzeciej fazy regeneracji. Wtryskiwacze są składane według technologii producenta dla danego wtryskiwacza, po czym dokonywany jest pomiar dawki oraz jej korekcja. Wszystkie testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach firmy Bosch EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz trafia na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Nasza firma, na tak naprawione wtryskiwacze, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom miasta Aleksandrów Łódzki wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni kurierem po uprzednim kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Aleksandrów Łódzki - łódzkie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Wojska Polskiego 69
Kod pocztowy: 95-070, Aleksandrów Łódzki
Współrzędne GPS:
N 51° 49' 1.04'' E 19° 18' 49.713''

 

lub

 

Ul. Warszawska 3
Kod pocztowy: 95-069 Aleksandrów Łódzki

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.