25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Olkusz

Regeneracja wtryskiwaczy w Olkuszu w województwie małopolskim.

Serdecznie witamy mieszkańców Olkusza oraz okolic na stronie internetowej pracowni Bosch Service Pawlik. Nasza firma mieści się w Stalowej Woli na podkarpaciu i prowadzimy wysyłkową regenerację wtryskiwaczy układów Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, naprawę pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat i Skoda, naprawę pompowtrysków samochodów ciężarowych a także pompy PLD firmy Bosch. W naszej specjalistycznej pracowni, wtryski są rozbierane na części składowe, po czym czyszczone są w myjkach ultradźwiękowych. Gniazdo wtryskiwacza jest szczegółowo oglądane pod cyfrowym mikroskopem, a jeżeli jest uszkodzone to niezwłocznie zawiadamiamy o tym klienta. Sugerujemy wtedy trzecią fazę regeneracji, gdzie wymianie podlega właśnie gniazdo wtrysku. Wtryski są składane wyłącznie na nowych, oryginalnych częściach, według technologii producenta dla danego wtryskiwacza. Wszystkie testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz trafia na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Na tak naprawione wtryski i pompowtryskiwacze udzielamy 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom miasta Olkusz wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Olkusz - małopolskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Kazimierza Wielkiego 58a
Kod pocztowy: 32-300, Olkusz
Współrzędne GPS:
N 49° 51' 18.572'' E 19° 20' 32.83''

 

lub

 

Ulica: Zygmunta Krasińskiego 2c
Kod pocztowy: 32-305 Olkusz

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.