25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) - Ciechanów

Regeneracja wtryskiwaczy w Ciechanowie w województwie mazowieckim

Zapraszamy wszystkich klientów z Ciechanowa i mieszkańców okolic, do zapoznania się z wyjątkową ofertą firmy Bosch Service Pawlik, której pracownia znajduje się w Stalowej Woli na Podkarpaciu. Już od przeszło 20 lat w branży samochodowej, ASO Bosch Service Pawlik, dziś jest nie tylko profesjonalnym zakładem specjalizującym się w silnikach diesla, ale również jedną z najnowocześniejszych w kraju pracowni regeneracji elementów wchodzących w skład układu zasilania silnika. Zajmujemy się regeneracją, czyli przywracaniem fabrycznych osiągów wtryskiwaczom Common Rail, pompowtryskiwaczom, pompom jednostkowym PLD i pompom wysokiego ciśnienia Common Rail. Dzięki doskonale wyposażonej pracowni spełniającej standardy autoryzowanego serwisu, w której znajdziemy stoły probiercze, mikroskopy cyfrowe i stacje diagnostyczne, możemy pochwalić się autoryzacjami największych producentów w Europie, a dodatkowo dzięki doświadczonej i wysoko wykwalifikowanej kadrze, nasze usługi spełniają standardy nawet najbardziej wymagających Klientów. Wysoka jakość sprzętu, specjalistyczna kadra pracowników oraz wykorzystanie jedynie oryginalnych części sprawiają, że z przyjemnością dzielimy się z naszymi Klientami gwarancją na 12 miesięcy bez limitu przejechanych kilometrów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy niezależnie od miejsca zamieszkania, ponieważ, dzięki współpracy z firmami kurierskimi, zapewniamy błyskawiczną i jakościową obsługę w dowolnej części kraju. Wszystkie dane kontaktowe, numery telefonów i adresy mailowe znajdą Państwo u góry, w zakładce "Kontakt". 

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Ciechanów - mazowieckie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Grodzka 1
Kod pocztowy: 06-400, Ciechanów
Współrzędne GPS:
N 52° 52' 30.976'' E 20° 37' 6.066''

lub

 

Ulica: Spokojna 24
Kod pocztowy: 06-400 , Ciechanów

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.