specjalistyczna pracownia

regeneracji, naprawy wtryskiwaczy i pomp common rail

Bosch Service | REGENERACJA POMPOWTRYSKIWACZY ŁÓDŹ

Bosch Service | REGENERACJA POMPOWTRYSKIWACZY ŁÓDŹ – Diesel Serwis w Łodzi (województwo Łódzkie) – naprawa pompowtrysków | opinie

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego kanału
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Stolica województwa łódzkiego jest trzecim co do liczby ludności miastem w Polsce, nastawionym na rozwój gospodarki usługowej.

Łódź powstała w pierwszej połowie XIV wieku jako niewielka osada rybacka w środkowej części obecnego obszaru zajmowanego przez województwo łódzkie, na Wzniesieniach Łódzkich i Wysoczyźnie Łaskiej. 29 lipca 1423 roku Łodzi nadano prawa miejskie i zezwolenie na organizowanie targów, dzięki czemu miejscowość mogła się dalej rozwijać, teraz już jako miasteczko oparte o gospodarkę rolniczą i handlową, co trwało aż do potopu szwedzkiego, w czasie którego Łódź została zdewastowana. Kolejnym przełomem w rozwoju miasta okazały się czasy zaborów i rewolucji przemysłowej, dzięki którym Łódź w ciągu zaledwie 80 lat przeobraziła się z osady mieszczącej około 800 osób w prężnie działającą metropolię przemysłową, zamieszkiwaną przez 300 000 ludzi, by w 1939 roku dawać miejsce zamieszkania 680 tysiącom obywateli. Przez 2 Wojnę Światową przemysł włókienniczy w Łodzi mocno ucierpiał, a populacja miasta zmniejszyła się o ponad połowę, jednak tuż po wojnie starano się wznowić produkcję.

Obecnie przemysł włókienniczy w tym mieście nie ma już takiego znaczenia jak dawniej, wiele zakładów ogłosiło upadek tuż po zmianie ustroju. Łódź jest za to nastawiona na rozwijanie technologii oraz stanowi ważne centrum finansowe w kraju, dzięki czemu miasto powoli zaczyna się ponownie rozwijać. Na 293,25km2 żyje ponad 706 tysięcy mieszkańców. W Łodzi inwestują producenci sprzętu AGD i elektroniki, duże firmy logistyczne oraz wiele firm z branży finansowej i IT. Samsung Electronics Polska utworzył tu Centrum Badań i Rozwoju, w którym tworzone jest nowoczesne oprogramowanie dla sprzętu elektronicznego produkowanego przez giganta. W Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej swoje zakłady posiadają takie firmy jak Indesit, Gillete, Procter & Gamble, Atlas, Teka czy Ceramika Tubądzin.

Łódź, ze względu na swoje położenie w centralnej części Polski, jest jednym z najważniejszych centrów logistycznych i węzłów komunikacyjnych w kraju, przez które przebiegają autostrady A1(Toruń-Cieszyn) i A2(Świecko-Warszawa) oraz drogi ekspresowe S8(Wrocław-Zgierz) i S14(Pabianice-Zgierz), a także drogi krajowe nr 14(Łowicz-Walichnowy) i 72(Konin-Rawa Mazowiecka). Łódzki węzeł kolejowy obejmuje 18 stacji i przystanków kolejowych, miasto posiada także międzynarodowe lotnisko – port lotniczy Łódź-Lublinek imienia Władysława Reymonta. Biorąc pod uwagę powyżej opisane warunki nie można być szczególnie zaskoczonym, że przez Łódź przejeżdżają codziennie setki samochodów dostawczych, flotowych i ciężarowych, z których znakomita większość napędzana jest przez silniki wysokoprężne, które mogą być zasilane pompowtryskiwaczami. Pompowtryskiwacze Boscha dzięki swej trwałości i niższemu niż w przypadku innych systemów zasilania jednostek z zapłonem samoczynnym zużyciu oleju napędowego znacząco obniżają koszty eksploatacji samochodów w nie wyposażonych, które dzięki temu świetnie nadają się do pracy w ważnych logistycznie rejonach i jako pojazdy dla przedstawicieli handlowych, których w Łodzi jest wielu. Kiedy jednak dojdzie do ich awarii lub wyeksploatowania, przed dokonaniem zakupu cechujących się wysokimi cenami fabrycznie nowych egzemplarzy warto rozważyć możliwość przeprowadzenia regeneracji uszkodzonych pompowtryskiwaczy w autoryzowanym serwisie tego typu urządzeń, czyli w Bosch Diesel Service Pawlik. Regeneracja pompowtryskiwaczy Bosch dzięki dużo niższej cenie może się okazać idealnym rozwiązaniem dla łódzkich kierowców, ponieważ zapewnia ona takie same parametry jak wymiana urządzeń na nowe. Dzięki regeneracji, naprawie układu PD samochody przemieszczające się po Łodzi będą mogły służyć kolejne lata.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

telefon: 601 856-277

ul. KEN 20
37-450 Stalowa Wola
województwo podkarpackie

pompy common rail

Roczna gwarancja
bez limitu kilometrów