25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Bolesławiec

Regeneracja wtryskiwaczy w Bolesławcu w województwie dolnośląskim.

Witamy na stronie internetowej naszej firmy Bosch Service Pawlik wszystkich mieszkańców miasta Bolesławiec oraz okolicznych miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej specjalistycznej pracowni, zajmującej się już od kilkunastu lat naprawą układów wtryskowych Common Rail. Nasza firma specjalizuje się w regeneracji wtryskiwaczy układów Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, naprawą pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat i Skoda, regeneracją pompowtrysków samochodów ciężarowych a także pompy PLD firmy Bosch. W naszej specjalistycznej pracowni, wtryskiwacze i pompowtryskiwacze są rozkładane, po czym czyszczone są one w myjkach ultradźwiękowych. Wszystkie uszczelnienia zawarte w budowie są wymieniane na fabrycznie nowe. Wtryskiwacze i pompowtryski są składane w oparciu o technologię producentów. Wszystkie testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox firmy Bosch. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz trafia na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Nasza pracownia, na tak naprawione wtryskiwacze, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Polecamy mieszkańcom miasta Bolesławiec wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Bolesławiec - dolnośląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Kaszubska 5
Kod pocztowy: 57-900 Bolesławiec
Współrzędne GPS:
N 51° 15' 54.859'' E 15° 34' 11.13'''

lub

Poczta Polska
Ulica: Masarska 1
Kod pocztowy: 59-700 Bolesławiec

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.