25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Audi A2

Pompowtryskiwacze Audi A2

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Audi A2 jest dowodem na to, że dobre i ciekawe rozwiązania konstrukcyjne i stylistyczne nie zawsze idą w parze z sukcesem rynkowym. Samochód przez 5 lat produkcji sprzedał się w zaledwie w 175 tysięcy egzemplarzy. Przyglądając się bliżej temu autu tylko pod kątem konstrukcyjnym można być rzeczywiście zdziwionym tym kiepskim wynikiem. Sylwetka A2 prezentowała się bardzo oryginalnie, a to za sprawą gwałtownie opadającej linii dachu, co prowadziło do porównań tego auta z bryłą cupe. Dzięki takiemu rozwiązaniu współczynnik oporu był bardzo dobrym poziomie i wynosił 0,25. Zastosowano też całkowicie aluminiowe nadwozie, co pozwoliło nie tylko zmniejszyć masę auta o 40%, ale też zwiększyć jego sztywność oraz bezpieczeństwo pasażerów. Nad bezpieczeństwem prowadzenia czuwała cała armia systemów tj. ABS z EBV, EDS, ASR i ESP.Jakość wykonania wnętrza też była na najwyższym poziomie. Zastosowane silniki wysokoprężne 1.2 TDI i 1.4 TDI cechowały się wysoką kulturą pracy. Były jednocześnie oszczędne (1.2 TDI potrafiło spalić zaledwie 3l/100km), jak i żwawe. Największym mankamentem i pewnie jedynym była wysoka cena auta związana z zastosowaniem aluminiowego nadwozia i drogiej elektroniki. Jak się wkrótce okazało był to decydujący czynnik małej popularności A2.    

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.

 

Audi A2 2000 – 2005

 

1.2 TDI 61 KM (ANY, AYZ)

1.4 TDI 75 KM (AMF)

1.4 TDI 90 KM (ATL)

 

regeneracja wtrysków Audi A2

wtryski Audi A2

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.