25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Alfa Romeo GT

Pompowtryskiwacze Alfa Romeo GT

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Model GT z 2004 roku nawiązuje do swojego poprzednika Giulia Sprint GT, który był  produkowany w latach 1963-1977. Pomimo, że ta Alfa jest autem sportowym w ciele cupe to wykorzystuje wiele elementów z kompaktów 156 i 147. Zbudowany został między innymi na płycie podłogowej od 156. W związku z tym auto jak na dwudrzwiową bryłę jest długi i mierzy prawie 4,5m. Dzięki temu pasażerowie tylnego rzędu mogą się czuć dość komfortowo jak na sportowe autko. Oczywiście jest tylko problem z wygodnym wejściem do tyłu, ale takie to są uroki samochodów z jedną parą drzwi. Oprócz silników benzynowych zastosowano także jednostki wysokoprężne, które pomimo, że ustępują mocą największym benzynówkom, to już w kwestii dynamiki zostawiają je w tyle. Diesel 1.9 JTD 150 KM osiąga 305Nm już przy 2000 obr/min, a 3.2 V6 240 KM zbliżoną wielkość dopiero przy 4800 obr/min. Efekt jest taki, że GT z dieslem po każdej zmianie biegów rwie jak na auto sportowe przystało.

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.        

 

 

Alfa Romeo GT 2004 – 2010

1.9 JTD 150 KM (937 A5.000)

1.9 JTD 170 KM (937 A6.000)

 


regeneracja wtrysków Alfa Romeo GT

pompowtryski Alfa Romeo GT

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.